The Sims 2 - datadisky

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

The Sims 2 - datadisky

Poslaťod dasti555 » Str 11 Máj 2011, 18:32

Viem že píšem už asi x-tú temu otom ale nikde som to nenašiel no tak ja ako teraz som nainštaloval Sims 2 > Pets > Seasons > Free Time a dal patch na Free time dám spustit a ukáže sa mi tabulka že nejaká chyba s autorunom že odoslať spravu alebo neodoslať no tak ja neviem hmm :evil: :cry: už som vážne nahnevaní lebo som si naištaloval to nie poporade ale tak že seasons pets a potom free time a vtedy sa mi zdalo že mi to nepojde tak som to inštaloval od začiatku ale nejako joooj skus to Prečítam si pravidlá!!! ale neviem prosim pomoc
dasti555
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Str 11 Máj 2011, 18:27
Bydlisko: Všade a nikde
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 2 - datadisky

Poslaťod Sašena » Str 11 Máj 2011, 22:11

Nevím, co jsi s tím chtěl udělat, pravděpodobně něco zakázaného v pravidlech. Pokud máš originál, tak ty věci nepotřebuješ a jsou pro chod hry dokonce nežádoucí. Pokud nemáš originál, tak ti tu samozřejmě nepomůžeme, bylo by to v rozporu s pravidly.
Pokud tím autorunem myslíš takovou tu blbinu, přes kterou se hra spouští od kteréhosi datadisku, tak ten jsem nikdy nepoužívala, protože jsem zásadně hrála v okně, to mi umožňovalo kdykoliv hru sundat na lištu a tím pozastavit, podívat se, kam jsem chtěla a pak ji zase bez načítání spustit. K tomu jsem ale nemohla použít ten spouštěč, s tím to nefunguje. Ale mohlo by ti to pomoci, i když v okně hrát nebudeš. Prostě jdi do instalace hry, najdi si složku Freetime, v ní je také spouštěcí ikona. Vytvoř si z ní zástupce, to doufám umíš, a pak ho přesuň na plochu a spusť hru z něj. Tím se vyhneš autorunu a hra by měla jít normálně.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 2 - datadisky

Poslaťod dasti555 » Str 11 Máj 2011, 22:32

len tak to tuším som mal a nejako mi to nešlo aj tak

a mal som aj original cele 1 DVD požičané ale aj tak sa mi to tam písalo mi to nešlo tak ja neviem :( :cry: no tak asi nepomôžete ale tak neviem a naviše ak by som chcel si aj kúpiť tie 4 hry tak to by ma vyšlo cez 50€ veď neviem presne kolko co stjí ale určite to nieje po 5€ alebo 10€ je to asi tak cez 20€ ciže neviem som v koncoch


/edit jupííí som štastní človak našiel som original CD 4 na internete už mááám naištalovanú sezonu teraz ešte volní čas a pets
dasti555
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Str 11 Máj 2011, 18:27
Bydlisko: Všade a nikde
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 2 - datadisky

Poslaťod Sašena » Štv 12 Máj 2011, 09:17

Takže jsme si to ujasnili, a já tohle téma zamykám. My sice chápeme, že ne každý si hru může koupit, ale pokud si ji stáhne a má s tím nějaké problémy, musí se obrátit jinam, tady je to proti pravidlům a řešit se to tu prostě nebude. Až budeš mít nějaký problém s hraním, který nesouvisí s neoriginalitou hry, napiš třeba do menších problémů a někdo ti pomůže.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť