Stránka 1 z 16

The Sims™ Medieval

PoslaťNapísal: Uto 08 Jún 2010, 14:54
od Tomak
Chystajú sa na nás stredovekí Simovia? Neviem, čo si mám myslieť pod rezervovanými doménami - http://supererogatory.tumblr.com/post/6 ... omains-inc:
simsmedieval.com
simsmedieval.net
thesimsmedieval.com
thesimsmedieval.net
thesimsgetmedieval.com
thesimsgetmedieval.net


Môj názor je taký, že môžno pôjde o niečo podobné, ako sme tu už mali pri dvojke - The Sims Príbehy. Išlo by tak o samostatne fungujúce hry, samozrejme v grafike The Sims 3, ktoré by Simov preniesli do stredoveku so všetkým, čo k tomu patrí. Tematicky to môže vyzerať veľmi zaujímavo, aj interakcie, ale čo ak to bude príliš komerčné...

Ďalším dôkazom, že môže ísť o pravdivé informácie, je kresliaci stôl v Povolaní snov, ktorý z okolo 500 konceptov obsahuje aj množstvo stredovekých. Už sa nám podobným spôsobom odhaľovala aj samotná hra The Sims 3. Niektoré z konceptov:

Obrázok Obrázok Obrázok

Ďalšie: http://simfans.de/index.php?subaction=s ... =&ucat=11&

Re: The Sims Medieval

PoslaťNapísal: Uto 08 Jún 2010, 15:06
od Emerald
Keď som to videla prvý krát tak mi to prišlo ako táto hra: http://www.sector.sk/novinka/28478/the_guild_2_obrazky.htm - viac obrázkov z hry tu -

Oblečenie a teraz aj tie budovy na tom obrázku. Ale vzhľadom na to, že tamto vyrába iná spoločnosť je možné, že sa niečoho podobného dočkáme aj od EA.

Veď napríklad aj v sims 3 store sa už objavili nejaké podobné veci: tento set

Re: The Sims Medieval

PoslaťNapísal: Uto 08 Jún 2010, 20:33
od Tomak
Mne ešte napadlo, že som zabudol napísať, že v Povolaní snov pribudol aj stroj času pre vynálezcu, ktorý vás vie zaviesť až do stredoveku. Takže ďalší argument, že možno niečo také už pripravujú.

Re: The Sims Medieval

PoslaťNapísal: Uto 08 Jún 2010, 20:57
od schischa
No to by bolo niečo dokonalé :inlove: ach, kiež by to bolo nejak podľa mojich predstáv :roll: neviem, ale hodili by sa mi tam kone, čiže možno nejaká spojitosť s Pets? Alebo najprv datadisk Pets a potom Stredovek? No nebolo by odveci :heart: :oops:

Re: The Sims Medieval

PoslaťNapísal: Uto 08 Jún 2010, 22:25
od Tomak
Ja sa obávam, že to bude samostatne vyvíjaná hra. To znamená, že k nej nebudeš potrebovať základnú hru a takisto nebude podporovať ani datadisky k TS3. Ale hrateľnosť môže byť stále fajn.

Re: The Sims Medieval

PoslaťNapísal: Uto 08 Jún 2010, 22:40
od schischa
Tak to zrejme tak vyzerá, len to vravím, že by sa mi tam fakt hodili tie kone a iné podobné veci vhodné obdobia stredoveku. Tým pádom by mohli spraviť aj niečo na štýl PETS do TS3 :) myslím, že to nikdy neomrzí... takisto ako počasie

Re: The Sims Medieval

PoslaťNapísal: Uto 08 Jún 2010, 22:49
od Emerald
Inak jazda na koňoch by nemusela byť taká nereálna ako kedysi, teraz už sú Simovia schopní jazdiť na bicykli či motorke tak spraviť animáciu jazdy na koni nemôže byť také zložité.

Re: The Sims Medieval

PoslaťNapísal: Str 09 Jún 2010, 00:52
od vika
takze to bude samostatna hra sims? a nie dalsi datadisk? no stredovek ma moc nenadchyna aj ked to oblecenie sa mi celkom paci....

Re: The Sims Medieval

PoslaťNapísal: Str 09 Jún 2010, 08:29
od simik636
Tak ľudia už povedali že to je podobné The sims Stories, takže samozrejme že samostatná.

Re: The Sims™ Medieval

PoslaťNapísal: Str 09 Jún 2010, 20:09
od Lincey
Nejaké informácie som už o tom zahliadla, no nevenovala som im pozornosť, keďže som sa domnievala, že niekto si robí ďalší 1. Apríl. Uznávam, že myslienka stredoveku je vcelku originálna, no mňa táto predstava nejako zvlášť nenadchla.

Re: The Sims™ Medieval

PoslaťNapísal: Pia 11 Jún 2010, 09:13
od David
ani mna to velmi nenadchlo takisto ako pribehy sa mi velmi nepacili, ale mozno to bude dobre som zvedavy co z toho vznikne

Re: The Sims™ Medieval

PoslaťNapísal: Str 16 Jún 2010, 18:12
od Maggi
Mne by sa to teda moc páči :inclouds:
ale aby to nedopadlo takto :arrow: :girl pinkglasses: :roll: :huh:

Re: The Sims™ Medieval

PoslaťNapísal: Ned 20 Jún 2010, 15:52
od scout89
Inak ja som si všimol na nejakých screenoch z internetu že niektorý duchovia, ak hráte kariéru lovca duchov, majú stredoveké oblečenie. Neviem teraz či to bolo do hry sťahované dodatočne alebo to v datadisku je ale môže to byť tiež ďalší dôkaz.
http://www.spielelobby.de/site/wp-conte ... Hunter.jpg

Re: The Sims™ Medieval

PoslaťNapísal: Pon 21 Jún 2010, 15:51
od Flora Kreslená
To nieje stredoveké oblečenie. To je župan a tie šaty sú v Povolaniach snov.

Re: The Sims™ Medieval

PoslaťNapísal: Pon 21 Jún 2010, 17:10
od Darkmanes
Ano, župan s kovovým chráničom na kolená, sukňou a krúžkovou zbrojou :lol: