The Sims 3 akcie, prezentácie

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Prídete na prezentáciu Domácich maznáčikov do Bratislavy?

Áno.
4
19%
Nie.
5
24%
Nemôžem, inak by som išiel/išla.
11
52%
Pôjdem na niektorú z prezentácií v Čechách.
1
5%

Celkom hlasov : 21

Re: The Sims 3 akcie, prezentácie

Poslaťod Lord Huba » Pon 24 Máj 2010, 22:12

WAW!SUPER 100 PERCENTNE TO MUSIM MAT.Fakt lovec duchov nestoji za nic? :shock: :?:
Lord Huba
Novorodenec
Novorodenec

Pohlavie: Sim

Poslaťod vika » Pon 24 Máj 2010, 22:21

no to neviem na 100% lebo som to az tak velmi neskumala, ale problem bol ze som nevedela hladat tych duchov po susedstve a tak sa mi s tym nechcelo stracat cas :cry:

Emerlad: s tymi usb sa to moze, ja som to tak robila min.rok na prezentaciu CH ale tento rok som usb zabudla :(
vika
Dospelý
Dospelý

Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Pon 24 Máj 2010, 23:39

Sestra lovca duchov skúšala a jej ukázalo kde sú. Tam vraj treba najskôr potvrdiť v pravo hore, že chceš prijať výzvu na odstránenie duchov a potom to označilo v meste dom kde sú duchovia :wink:

Nabudúce si vezmem USB a budem fotiť :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Poslaťod Emerald » Uto 25 Máj 2010, 00:22

Prezentácia datadisku Povolania snov v Bratislave

23. mája 2010 sa v Bratislave konala prezentácia nového datadisku k veľmi obľúbenému titulu The Sims 3 s názvom Povolanie snov (angl. Ambitions). Na prezentácii sa okrem organizátorov zúčastnilo aj 13 fanúšikov hry a ja ako aj mnohý ďalší členovia našej komunity sme tam nemohli chýbať. Prezentácia sa začala o 15:00 krátkym príhovorom a po ňom sme sa mohli naplno pustiť do hrania. Okrem vyskúšania hry mali účastníci akcie možnosť vyhrať balíčky vlasovej kozmetiky Got2b, stačilo správne odpovedať na 5 kvízových otázok.

Čo je nové
Ako už určite viete tento datadisk je v podstate úplnou novinkou a doteraz ste sa ani v jednej zo sérií The Sims s niečím takým nemali možnosť stretnúť. Možnosť pozorovať Simov pri práci je nielen novinkou ale aj veľkým oživením hry. Zatiaľ čo ste v minulosti počas pobytu Simov v práci museli niekoľko Simský hodín pozerať na prázdny dom teraz budete môcť vašich Simov pozorovať priamo pri práci. Nakoľko som si mala hru možnosť vyskúšať môžem vám povedať, že čo sa každodenného života Simov týka Povolania snov sú revolúciou. Okrem toho do hry pribudlo mnoho nových budov a miest, kde môžu vaši Simovia nielen pracovať. Pribudli nové predmety, no nielen také čo Simovia potrebujú k práci, ale i predmety do domácnosti či na zábavu. Nový datadisk taktiež ponúka nové oblečenie, účesy dokonca i make-up.

Obzvlášť sa mi páči nové susedstvo, ktoré je zahalené v takej zvláštnej prízemnej hmle. Oproti Pleasantville je Twinbrook menšie mestečko, nemá také veľké centrum s obrovským parkom, radnicou a veľkými obchodmi, no práve prostredie takéhoto malého mestečka s množstvom zabudnutých domov na okraji a rôznymi inými budovami a miestami ktoré ešte spomeniem je ako stvorené pre sledovanie podozrivých Simov, hasenie požiarov, ktorých plamene šľahajú do strašidelných rozmerov, chytanie duchov či majstrovanie robotov kdesi v tajnej podzemnej miestnosti svojho domu.

Pri načítavaní susedstva bolo nové pozadie.

Povolania snov
Nových povolaní, ako nám bolo povedané je 9. Každé z nich je iné a ponúka nám ako hráčom celkom nové zážitky z hrania.

Začnime výberom kariéry, k pôvodnej možnosti Výber povolania pribudla možnosť Výber profesie. V kategórii Povolania sa teda nachádzajú všetky staré povolania vrátane vynoveného povolania lekára. V kategórii Profesie sa nachádzajú nové práce pre vašich Simov. Okrem toho sa môžete zaregistrovať na radnici ako maliar či sochár.

Po tom ako si zvolíte niektorú z Profesií sa vám v paneli povolania ukáže aktuálna pracovná pozícia, na ktorej sa váš Sim nachádza, pracovná doba a dni kedy pôjde do práce + úplne nové informácie a to Povinnosti, ktoré vyplývajú z konkrétnej profesie a ukazovateľ Miery pracovných skúseností.

Lekár
Toto povolanie som neskúsila. Ani nie je zaradené medzi novými profesiami, preto som naň v podstate aj zabudla. Dôležité je, že do nemocnice sa nedalo vojsť.

Štylista
Ak si zvolíte túto profesiu budete môcť meniť účesy, make-up a oblečenie Simov. Máte dve možnosti kde budete vaše služby poskytovať. Buď môžete chodiť do Módneho a tetovacieho salónu, ktorý sa nachádza v meste alebo vášmu štylistovi/štylistke kúpite Salón módny sen čo je súbor skríň, zrkadla a podstavca. Poskytovať tieto služby doma, je však omnoho ťažšie ako robiť to v Módnom a tetovacom salóne, pretože tam ako na obecný pozemok stále chodia nejaký ľudia. Domov si ľudí musíte zavolať aby ste im mohli ponúknuť zmenu. S nadobudnutými skúsenosťami budete mať však určite viac zákazníkov a mnohý radi prídu aj k vám domov.

Ako štylista si môžete vytvárať portólio, ktoré obsahuje fotky ľudí ktorým ste úspešne zmenili vzhľad. Portfólio s fotkami sa nachádza v osobnom inventári štylistu.

Štylista má nové priania súvisiace so zmenou vzhľadu Simov.

Štylista má povinnosti styling, zarábanie, vytvoriť životné portfólio.

Tetovač
Profesia, ktorá je veľmi podobná štylistovi. Tu však ponúkate Simom možnosť dať sa potetovať. Tetovať môžete buď doma alebo v už spomínanom Módnom a tetovacom salóne. Aby mohol váš tetovať vykonávať svoju profesiu musíte mu kúpiť buď Komfortný tetovací strojček čo obyčajné kreslo prispôsobené pre tetovačov (mali ste možnosť vidieť ho na obrázkoch) alebo môžete siahnuť po Digitálnom aplikátore tetovaní. Digitálny aplikátor má na rozdiel od kresla možnosť Samotetovanie, kde sa váš tetovač môže potetovať sám. Tu si však nemôžete zvoliť aké tetovanie chcete, stroj vám vyberie sám, čo je dosť nedomyslené. Ak pomocou toho Digitálneho aplikátora tetujete niekoho iného tetovanie môžete vybrať.

Tetovania sú pekné obrázky, môžete im nastaviť nielen farby ale aj veľkosť a priehľadnosť. Ak trošku uberiete a tetovanie spravíte trochu priehľadné vyzerá ako skutočné tetovanie.

Či si tetovač vytvára životné portfólio neviem, zabudla som sa pozrieť.

Krotiteľ duchov
Pre to aby ste mohli vykonávať túto profesiu nemusíte kupovať vašim Simom žiadne špeciálne nástroje. Po tom ako potvrdíte, že budete v meste likvidovať duchov budete mať označený dom v ktorom sú problémy s duchmi. Keď do postihnutého domu prídete, musíte duchov v miestnostiach nájsť a potom ich jednoduchým kliknutím na nich a výberom voľby Vypudiť duchov ulovíte pomocou prístroja. Takýto ulovený duch sa vám potom objaví v inventári v špeciálnej nádobe. Pri každom duchovi je uvedená informácia o tom aký je to druh, aký bol starý (či bol dieťa, dospelý, starý) a jeho peňažná hodnota.

Ulovený duchovia sa dajú napríklad odovzdať na vedecké účely alebo predať.

Medzi povinnosti krotiteľa duchov patrí vyšetrovanie, prízraky a logika.

Hasič
Ak sa rozhodnete pracovať ako hasič musíte byť pripravení na to, že požiare sa nevyskytujú iba počas vašej pracovnej doby, ale na hasenie požiarov musíte byť pripravení vždy, pretože mne sa počas skúšania tohto povolania stalo, že v priebehu pár hodín po zvolení tohto povolania varila manželka hasiča obed a začal jej horieť sporák a manžel to musel zahasiť. Počas pracovnej doby sú hasiči v Hasičskej zbrojnici, nachádza sa tam dobre známa tyč po ktorej sa presúvajú z poschodia na prízemie v prípade poplachov. Majú veľké auto, s ktorým chodia na výjazdy a hasia požiare. S hasičmi sme sa stretávali už v predošlých sériách, no vždy boli iba na strane hrdinov, ktorí zachraňovali naše príbytky pred plameňmi.

Veľký požiar, kedy by horel celý dom som však nevidela, a tak neviem ako to pri hasení takéhoto veľkého požiaru vyzerá. Ale je to logické, že v malom mestečku nemôžu zachvátiť plamene celý dom každý deň.

Hasiči sa musia stále udržiavať vo forme a s tým súvisia aj ich priania, chcú si zlepšovať kondíciu a športovať.

Povinnosťami hasiča sú poplachy, schopnosti a spolupracovníci.

Vyšetrovateľ
Ďalšie z kategórie skutočne zaujímavých povolaní, ktoré nestačí vykonávať od – do. Aby ste vedeli koho treba vyšetrovať musíte kliknúť na policajnú stanicu, kde budete mať možnosť vybrať si nejaký prípad. Ako budete získavať skúsenosti a postupovať v povolaní budete mať možnosť využívať aj nové vyšetrovacie metódy a tak sa okrem prehrabávania pošty a odpadkov budete môcť aj nepozorovane vlámať do domu či prezrieť niekomu obsah počítača a pokúsiť sa v ňom nájsť usvedčujúce dôkazy.

Povinnosťami vyšetrovateľa sú prípady, logika a tajné sledovanie.

Architekt
Architektovi musíte kúpiť rysovací stôl, prostredníctvom ktorého vykonáva povinnosť maľovanie. Môj architekt napríklad nakreslil pár dvoch starých Simov, takže nekreslia iba náčrty domov. Toto maľovanie vykonávajú doma vo svojom voľnom čase. Hlavnou náplňou tejto profesie je však prestavba domov. Na mape mesta sa vám ukáže, ktorý dom potrebuje vaše služby, vy doňho prídete a postupujete podľa inštrukcií.

Napríklad pri renovácii obývačky máte v tabuľke napísané, že máte do miestnosti pridať 2 okná, pracovný stôl, lampu, televízor, obraz. Máte určený peňažný limit, takže sa so všetkým zariadením musíte zmestiť do vopred určenej celkovej sumy renovácie. V tabuľke sa podľa toho čo pridáte do miestnosti označujú zelenou fajočkou tie veci, ktoré ste tam už dali. Keď skončíte s renováciou zavoláte majiteľovi aby sa prišiel pozrieť. Ak sa mu renovácia páči môžete si ju nafotiť do svojho pracovného portfólia.

Povinnosti architekta sú maľovanie, prestavby a revízie. Čo sú revízie sa mi však nepodarilo zistiť.

Maliar
Stať sa maliarom, je jednoduché, stačí sa registrovať na radnici ako nezávislý pracovník, kúpiť maliarsky stojan a začať maľovať. Maliar má jedinú povinnosť a to zárobky. Takže stačí ak namaľujete obraz, kliknete naň a vyberiete možnosť Predať. Na konto vám pribudnú peniaze a zvýši sa miera vašich pracovných skúseností. Možno sa dajú obrazy predávať aj inak, napríklad do galérie, ale to som neskúšala.

Maliar je tvorivé povolanie až záľuba. Váš Sim maľuje keď sa mu chce a potom obrazy predáva.

Možno aj maliari budú dostávať rôzne úlohy, no k tomu som sa za čas, ktorý sme mali k dispozícii nedostala.

Sochár
Najskôr sa musíte registrovať na radnici ako nezávislý pracovník – sochár. Potom si musíte kúpiť Prízemný sochársky stojan a hneď môžete začať s výrobou prvej sochy. Na začiatku máte možnosť vyrábať sochy iba z hliny a Sim používa obyčajné nástroje. Neskôr pribudnú aj iné materiály, na oficiálnych screenoch aj vo videu ste už mali možnosť vidieť ľadovú chodu vytvorenú podľa predlohy iného Sima a sochár ju vyrezával pomocou motorovej píly.

Môj Sim vyrobil sochu leva na podstavci (zrejme to bol lev) a vrátane hlineného podstavca bola vysoká približne ako on. Socha sa následne dala predať, jej predaj mieru pracovných skúseností môjho Sima.

Vedec
V tomto povolaní sa môžete skutočne vyblázniť. Nielen pri tvorení šialeného vedca v CAS, ale napríklad budete môcť aj vyhodiť do vzduchu celé smetisko. V susedstve sa nachádzajú dve skládky/smetiská, na ktorých môžete prekopávaním veľkých kôp odpadu získať železný šrot. Doma musíte vedcovi kúpiť Šroťákov pracovný stôl, na ktorom bude zhotovovať svoje vynálezy. Najskôr máte iba možnosť Vynájsť (alebo niečo podobné). Sim bude pracovať na novom vynáleze bez toho aby ste vedeli čo bude výsledkom jeho práce. Po niekoľkých hodinách sa mu nakoniec niečo podarí zhotoviť. Môj Sim zhotovil Newtonove guličky (Newtonovu kolísku), nejakú hračku a niečo ako model planéty Jupiter. Po tom čo sa mu prvý krát podarilo tú konkrétnu vec vynájsť som už mala na tom pracovnom stole aj novú možnosť a to vyrobiť niektorú konkrétnu vec 1x, 3x a viackrát. Toto trošku pripomína datadisk Vo svete podnikania, no prísť na to čo všetko sa dá vyrobiť je oveľa zábavnejšie a určite sa dá vyrobiť oveľa viac vecí. Tiež ten výbuch smetiska môže byť zaujímavý, no neskúsila som ho. Tie veci čo sa mi podarili vyrobiť všetky slúžili iba ako dekorácie. Kde sa dajú tieto výrobky predať som však nezistila. Vedca som skúšala nakoniec.

Porovnanie s The Sims 2
Štylista a tetovač sa trochu podobajú na datadisk TS2 Vo svete podnikania preto, že túto službu môžete poskytovať doma alebo na obecnom pozemku. Niečo podobné bol kaderník a predajca oblečenia v TS2 keby ste síce nemohli robiť tieto dve veci naraz, ale mohli ste Simom zmeniť účes, make-up a pri voľbe Navrhnúť oblečenie... ste mohli obliecť ľudí čo prišli do vášho butiku do čoho ste chceli.

Vedec sa na datadisk Vo svete podnikania podobá iba minimálne a to tým, že môžete niečo vyrábať pomocou pracovného stola. No určite je to oveľa zaujímavejšie a premyslenejšie ako v TS2.

Maliar a sochár sa trochu podobajú na záľuby, ktoré mali Simovia v TS2. Obidve profesie vykonávajú ako svoju záľubu, sú to veľmi voľné povolania a Miera skúseností sa dá trochu prirovnať k bodom v jednotlivých koníčkoch aj keď stúpa až po tom čo obraz predáte nie hneď ako ho vyrobíte. Sochár je veľmi zaujímavý, pretože sochy sa doteraz ešte v The Sims tvoriť nedali. Som veľmi zvedavá aké rôzne sochy a z akých rozličných materiálov sa budú dať vytvoriť.

Ostatné povolania nemajú s predošlými sériami nič spoločné, až na lekára ktorý už v hre bol predtým a na nejaké nové možnosti tohto povolania treba mať viac pracovných skúseností a vyššiu pracovnú pozíciu.

Nové budovy
Smetisko/skládka 2x - viď povolanie vedec
Hasičská zbrojnica - viď povolanie hasič
Módny a tetovací salón - viď povolania štylista a tetovač
Obchod s použitým zbožím – tam som sa bohužiaľ pre krátkosť času nedostala (áno aj takmer tri hodiny vedia byť málo času)
Miesto pre stretnutia – niečo ako klubovňa/komunitné centrum, nachádzal sa tam bar, stolný futbal, stoly a stoličky.
Verejná práčovňa – tiež som sa tam nedostala

Nové veci, prístroje, hry, oblečenie, účesy...
- Rysovací stôl
- Komfortný tetovací strojček
- Digitálny aplikátor tetovaní
- Prízemný sochársky stojan
- Šroťákov pracovný stôl
- Salón módny sen
- Práčka a sušička – dva nové elektrospotrebiče do domácnosti. Ak ich svojim Simom kúpite pripravte sa na kôpky špinavého prádla najmä okolo postele a v kúpeľni. Simovia pri každom prezliekaní sa odhodia na zem kôpku špinavého prádla ktorú potom musíte zdvihnúť zo zeme, oprať a potom vysušiť alebo ak chcete ušetriť energiu tak vyvesiť von na šnúru na sušenie.
- Trampolína – stačí ak ju Simom postavíte na dvoj a oni budú skákať od rána do večera, nemala som však možnosť vyskúšať či môžu skákať aj deti, lebo som hrala za bezdetnú rodinu, ale myslím si že môžu.
- Prenosná súprava pre Gnubb – je to staroveká hra vyrobená z dreva. Pozostáva z 10 drevených kvádrov a sošky v strede. Hra spočíva v tom, že z jednej strany hádžete drevené kvádre a snažíte sa s nimi zhodiť tie na druhej strane. Lepšie to pochopíte keď to uvidíte v hre.
- Rámiky na fotky
- Nové očné tiene
- Množstvo nových účesov pre ženy aj mužov, účesy sú celkom pekné, veľmi moderné. Ženské účesy boli väčšinou s ofinou.
- Nové oblečenie väčšinou charakteristické pre jednotlivé profesie ako napríklad oblečenie so zásterou zašpinenou od farieb, oblečenie pre štylistu, oblečenie s gumenými rukavicami pre vedca...

Charakteristické črty
Pribudlo niekoľko charakteristických čŕt ako napríklad:
- Dramatická
- Prvotriedny sochár
- Ekologické zmýšľanie – Simka mala pred každým jedlom ktoré mohla pripraviť slovíčko Bio, dávala si vždy krátku sprchu aby šetrila vodou...
Tomak je náš kráľ!

- Nechajte ma snívať.
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Poslaťod David » Uto 25 Máj 2010, 08:25

dik emerald ze si to sem dala :D nakoniec to fakt vyzera dobre takze ja to urcite budem mat :)
David
Starec
Starec

Poslaťod Tomak » Uto 25 Máj 2010, 09:48

Super článok, patrí na stránku. Ten systém práčovne si ešte neviem predstaviť. Ako tí Simovia zhadzujú oblečenie?

Ozaj, ohľadom tohto si nič nezistila?
Ďalej je tu realitný systém, ktorý zahŕňa budovy na mestských pozemkoch, ktoré je možné kúpiť a upraviť. Hráč si môže jeden z týchto mestských pozemkov kúpiť, podľa svojej chuti ho zmeniť, vylepšiť a zabezpečiť si tak dlhodobý zdroj príjmov. V porovnaní s datadiskom Vo svete podnikania z The Sims 2 je to iba zlomok toho, čo ponúkajú Povolania snov. Nové rozšírenie nie je iba o otvorení a prevádzkovaní vlastného obchodu a práve tým sa zaoberajú rôzne nové kariéry.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin

Poslaťod Max » Uto 25 Máj 2010, 10:19

sakra mne je luto, ze som tam nesiel, ked ja som si az o tretej spomenul, ze ta prednaska je v ten den.. :D
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec

Poslaťod marilyn » Uto 25 Máj 2010, 12:03

jaaaj ludia ludia uz o tyzden nam sem budete davat svoje obrazky a zazitky a ja sa budem este ucit :napkin:
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý

Poslaťod vika » Uto 25 Máj 2010, 13:48

velmi dobry clanok Emerald :)

tie kopy pradla na pranie urobis myslim tak, ze ho das prezliect a on to co mal na sebe hodi na zem :wink:
vika
Dospelý
Dospelý

Poslaťod Tomak » Uto 25 Máj 2010, 19:50

Ako zapracovali na animácii toho prezliekania? Tipujem, že niečo na spôsob varenia - blik mám misu, blik, mám hrniec, blik, mám tanier s hotovým jedlom? :lol:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin

Poslaťod simsmaniak » Uto 25 Máj 2010, 20:45

Ako zapracovali na animácii toho prezliekania?

Nejako. Iba sa "roztočí" :lol: a na zemi sa objaví kopa prádla :lol:
I LOVE TS3 - môj blog http://thesimstown.blog.cz/
"Babka uhnite! A babka uhnila."
Obrázok užívateľa
simsmaniak
Batoľa
Batoľa

Poslaťod vika » Uto 25 Máj 2010, 21:22

presne :lol:
vika
Dospelý
Dospelý

Poslaťod Emerald » Uto 25 Máj 2010, 22:01

Max môžeš lutovať, tie akcie sú super, ja som ťa tam hľadala pohladom hneď ako som prišla.

To s tým kupovaním domov neviem, architekta skúšala sestra, ale robila iba tie úlohy, že si niekto objednal rekonštrukciu, ich mala aj niekoľko za deň. Ani tie revízie nevieme čo sú. Ona vlastne chodila po domoch klientov čo si objednali rekonštrukciu, tam im spravila čo chceli (to sa ukázalo v tabuľke) a potom im zavolala aby sa prišli pozrieť a schváliť to.

Tak, iba sa zavrtí ako obvykle, nič nové. Ty si nebodaj čakal niečo ako vyzliekania trička a nohavíc a ich pozvolné spúšťanie na zem v mieste kde manžel práve stojí a ešte aj obzretie sa či náhodou nie je v blízkosti manželka a nevynadá mu za rozhadzovanie špinavého oblečenia po zemi? Napríklad keď idú spať, tak ako sa prezliekajú do pyžama sa automaticky pri posteli zjaví kôpka špinavého oblečenia. Zavrtenie sa blik kopa bordelu a Sim v pyžame.
Tomak je náš kráľ!

- Nechajte ma snívať.
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Poslaťod schnegy » Uto 25 Máj 2010, 23:01

Emerald aj vika, vdaka za vase info, vyzera to vcelku schopne aj ked dufam, ze tam bude co objavovat a robit lebo tie nove povolania sice zneju zaujimavo ale bojim sa, ze sa to obohraje.
Ale to pradlo je co preboha? :shock: Ja nechcem aby moji simovia po sebe pri prezliekani nechavali kopy handier, vsak to bude treba zase upratovat... To sa asi nebude dat vypnut, vsak :roll:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec

Poslaťod Emerald » Uto 25 Máj 2010, 23:10

Oni to budú robiť iba ak im kúpiš práčku, takže ak nechceš aby museli prať tak im nekúp práčku :wink: to už bolo aj v článkoch z prezentácie v Londýne písané, že sa to takto bude dať ovládať.

Inak tie povolania sú určite bohatšie. Napríklad čo Tomak dal ten úryvok o tom kúpení domu a jeho celkovej rekonštrukcii tam sa moja sestra vôbec nedostala, to zrejme vo vyššom stupni kariéry sa bude dať. Tieto nové profesie majú tak ako staré určité pozície, Vika vám ich pri niektorých povolania aj opísala, no a zrejme od nich sa bude odvíjať to čo všetko Sim môže robiť.

Napríklad konkrétne architekt môže na začiatku iba kresliť výkresy a robiť malé rekonštrukcie (niekto mu ponúkne aby mu upravil obývačku alebo kúpelňu) a neskôr zrejme bude môcť robiť revízie a nakoniec kúpiť celý dom, ten prerobiť podľa svojej chuti a potom ho predať za viac peňazí.
Tomak je náš kráľ!

- Nechajte ma snívať.
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia